سهم ما از اینهمه پروژه نفتی در نفت سفید چند درصد است مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 25 آبان 1392 ، 21:42

هر روز که میگذرد و هر بار که گذرمان به ولایتمان می افتد شاهد احداث و توسعه یونیتهای نفت در منطقه بوده و هستیم . با توجه به اینکه نفت سفید جز مناطق نفتخیز محسوب میشود و قبل از تحریمهای نفتی علیه کشورمان روزانه 20000 بشکه از چاههای آن استخراج و بهره برداری میشد پس باید شاهد همچنین تغییراتی هم باشیم اما ..

 
آرزوی سلامتی برای شیرمردی از دیارمان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 25 آبان 1392 ، 21:36

 

چند ماهی است که مطلع شده بودیم که دچار بیماری شده ولی متاسفانه به علت مشغله فراوان و اینکه وی نیز مشغول ادامه درمان بود نتوانسته بودیم به عیادت وی برویم ولی مطابق هر سال و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و اینکه هر سال در روز عاشورا و جلوی پای دسته زنجیرزنی گوسفند را نذر امام حسین (ع) مینمود وی را دیدیم با بدنی رنجور که گواه بر درمان سخت میدهد .

 
عاشورای 92 نفت سفید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 25 آبان 1392 ، 21:22

از روزها وشايد ماهها قبل براي رسيدنش لحظه شماري می كنيم ... بعدازغدير انتظارها شدت مي گيرد ... 11 ماه و بیست روز بی خیال میشویم و تمام عبادات و مرثیه ها را برای این 10 روز گذاشته ایم انگار که عزاداری وسوگواری در این دهه برای مردم آنقدر جذبه دارد که تمامی گرفتاریها و مشکلات روزمره خود را فراموش کرده و برای سرور و سالار شهیدان سینه میزنند با دسته های زنجیرزنی حرکت میکنند نذری میدهند و نذر میکنند و...

 
مشکلی چندین ساله با نام فاضلاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 27 مهر 1392 ، 21:06

یادش به خیر زمانی که سمپاشهای زحمتکش تمام جویها و چاههای فاضلاب و هر جایی را که محل اجتماع میکروب و ویروس بود را از آلودگی پاک میکردند و مسئولین بهداشت با لندورهای سبز رنگ خود سرکشی حداکثر ماهیانه مینمودند !!!

یاد زمانی به خیر که لینهای فاضلاب سالم بودند و مرتب مرمت و بازسازی میگردیدند و ما چیزی به نام جاری بودن فاضلاب در کوچه ها را به یاد نداریم (لازم به ذکر است که از عمر این شبکه فاضلاب قریب به 70 سال میگذرد )

و این یادش به خیر و ای کاش سالهاست که ورد زبان مردم این منطقه گردیده و باید حسرت گذشته ها را بخوریم !!

 
انتخابات شورای شهر در نفت سفید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
يكشنبه ، 12 خرداد 1392 ، 02:58

4 سالگذشت و باز هم  موعد انتخابات فرا رسید . انتخاباتی از جنس شوراها . فرقی نمی کند در شهر باشی یا روستا نزدیک مرکز یا در کویر جنوب باشی یا در شمال کشور مهم این است که کاندید شوی و هدف داشته باشی و بخواهی به شهر و دیارت و به زادگاهت خدمت بکنی !!

 
مدرک تحصیلی نامزدهای احتمالی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمد برازده   
شنبه ، 14 ارديبهشت 1392 ، 19:29

نگاهی به سوابق تحصیلی کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بستری فراهم می کند تا از این منظر راه برای انتخاب یازدهمین مرد پاستور نشین اندکی آسان تر شود .

تنها اندکی بیشتر از یک ماه باقی مانده تا یکی دیگر از بزرگترین وقایع تاریخ جمهوری اسلامی ایران که سرانجام 4 سال را در کشور رقم خواهد زد به وقوع بپیوندد. اتفاقی که رجل سیاسی از یک سو و افکار عمومی از سوی دیگر به تحلیل آن پرداختند و هر کس از منظر خود به بیان ابعاد و نتیجه نهایی آن می پردازد .

مهیا شدن بستر برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی به انجام می رسد که هر روز خبری تازه از اعلام حضور یک چهره جدید در انتخابات و افزایش تعداد داوطلبان به گوش می رسد.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 14 ارديبهشت 1392 ، 20:03
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 16

رای گیری

وب سایت ما را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز5
mod_vvisit_counterدیروز14
mod_vvisit_counterاین هفته19
mod_vvisit_counterاین ماه376
mod_vvisit_counterکل بازدیدها74033

خبرهای کوتاه

معرفی نویسنده

.

حامیان و دوستان